+0  
 
0
274
1
avatar
If you paid $1.17 for three cans of food, how much would you pay for 8 cans?
Guest Mar 31, 2012
 #1
avatar+3077 
0
1.17/3=0.39 is the price for one can

8cans: 8*0.39= $3.12
admin  Apr 1, 2012

5 Online Users

New Privacy Policy

We use cookies to personalise content and advertisements and to analyse access to our website. Furthermore, our partners for online advertising receive information about your use of our website.
For more information: our cookie policy and privacy policy.