+0  
 
0
77
1
avatar

if 4 choc ices cost 248 how wany do 11 cost

 Jun 4, 2020
 #1
avatar+26735 
+1

Find cost per choc        248/4  =  62 / choc             62 per choc  x 11 choc = 682

 Jun 4, 2020

9 Online Users