+0  
 
0
102
1
avatar

If 3 3/4 pounds of candy costs $18.75, how much would 1 pound of candy cost?

 Dec 18, 2021
 #1
avatar
0

1 pound of candy costs $5.50

 Dec 18, 2021

7 Online Users

avatar
avatar
avatar