+0  
 
0
40
1
avatar

Sarah is at the store and wants to buy these DVDs she doesn't know which is the better option to buy the pack or to buy them all separately A 9-pack of DVDs costs $11.43. What is the unit price?      

 Mar 31, 2021
 #1
avatar+118470 
+1

Unit price  =

 

11.43 /  9     = 

 

$1.27

 

 

cool cool cool

 Mar 31, 2021

18 Online Users

avatar
avatar
avatar