+0  
 
0
974
1
avatar

If 5 pounds of seedless grapes cost $3.80, how much would 9 pounds cost?

 Nov 16, 2015
 #1
avatar+130555 
+5

Cost per lb. =   $3.80 / 5   = .76

 

Can you take it from there????

 

 

 

cool cool cool

 Nov 16, 2015

0 Online Users