+0  
 
0
481
1
avatar
 Feb 4, 2016
edited by Guest  Feb 4, 2016
edited by Guest  Feb 4, 2016
 #1
avatar
0

I will assume the cost of ribbon is   .48   PER FOOT

 

12.00/.48 = 25  FEET   (or whatever the unit is)

 Feb 4, 2016

1 Online Users