Loading [MathJax]/jax/output/SVG/config.js
 
+0  
 
0
1058
1
avatar

The cost of bananas was $0.85 a pound. Ahmad bought 3.8 pounds. Find the amount he paid. The cost of bananas was $0.85 a pound. Ahmad bought 3.8 pounds. Find the amount he paid.

 Nov 2, 2016
 #1
avatar+445 
+1

Ahmad paid 7.03.

 Nov 2, 2016

1 Online Users