We use cookies to personalise content and advertisements and to analyse access to our website. Furthermore, our partners for online advertising receive pseudonymised information about your use of our website. cookie policy and privacy policy.
 
+0  
 
+1
58
2
avatar+404 

$4.25 for 64 fluid ounces.

                                                        

I keep getteng an ugly number :  0.06640625

 May 29, 2019
edited by APatel  May 29, 2019
 #1
avatar+119 
+2

Round the number and you get the answer 0.07 or 0.1

 May 29, 2019
 #2
avatar+18274 
+3

425 cents/64 oz = 6.64 cents per ounce

 May 29, 2019

12 Online Users

avatar
avatar