+0  
 
+1
506
2
avatar+409 

$4.25 for 64 fluid ounces.

                                                        

I keep getteng an ugly number :  0.06640625

 May 29, 2019
edited by APatel  May 29, 2019
 #1
avatar+790 
+6

Round the number and you get the answer 0.07 or 0.1

 May 29, 2019
 #2
avatar+23681 
+1

425 cents/64 oz = 6.64 cents per ounce

 May 29, 2019

24 Online Users

avatar
avatar