Guest: What is 24 times 13
What is 24 times 13
Racin riley: A small drink cost $1.80. The medium drink costs $2.50. The large drink costs $4.50. what is the cost per ounce for each size?
A small drink cost $1.80. The medium drink costs $2.50. The large drink costs $4.50. what is the cost per ounce for each size?
ryan: :?: farmer sollveg's chickens lay about 1000 eggs per day if 12 eggs go in each carton how many cartons should he purchase to store each day's eggs
:?: farmer sollveg's chickens lay about 1000 eggs per day if 12 eggs go in each carton how many cartons should he purchase to store each day's eggs
femmy: (w-13)(w-13)=16
(w-13)(w-13)=16